Carpoty solarne

You Are Here: Home / Carpoty solarne

Nasze wiodące i innowacyjne rozwiązania w zakresie energetyki odnawialnej. Carporty zapewnią Państwu zalety instalacji fotowoltaicznej oraz korzyści z mądrego wykorzystania zadaszenia. Carpoty solarne bardzo dobrze wpisują się w każdą architekture. Carpoty solarane oferują również możliwości dalszych ekologicznych inicjatyw, takich jak ładowanie pojazdów elektrycznych.

Carporty solarne pozwalają na lokalizację twojego parkingu tam gdzie jest to potrzebne a dzięki zastosowaniu najnowszych technologii energetycznych, które przynoszą korzyści firmie, pracownikom i odwiedzającym produkujesz dodatkowo energię elektryczną. Carporty solarne mogą być instalowane niezależnie lub w połączeniu z zainstalowanym na dachu systemem PV na Twoim głównym obiekcie.
Powierzchnia carportów jest idealna – płaska i lekko nachylona – stanowi doskonałą platformę do montażu paneli słonecznych, co zwiększa estetykę konstrukcji.
Pochylony dach jest nie tylko korzystny do optymalizacji kąta paneli słonecznych do generowania energii, ale także oferuje naturalne odwodnianie wody deszczowej, która jest następnie zbierana przez rynny i odprowadzana. Energia elektryczna wytwarzana przez carporty solarne jest natychmiast dostępna do wykorzystania na miejscu.
Nasze carporty solarne przeznaczone są dla każdego klienta, zapewniając, że konstrukcje łączą się z estetyką Twoich obecnych budynków i dopasowują je odpowiednio do zapotrzebowania na energię elektryczną na miejscu.

Pozostań w kontakcie

lub zadzwoń i zapytaj:

737 450 192

Jakie są zalety naszych carportów solarnych ?

-Dodatkowa przestrzeń dachu do wytwarzania energii elektrycznej, którą można wykorzystać na miejscu
-Korzyści finansowe
– Obniżenie emisji CO2
– Ładowanie pojazdu elektrycznego | Opcjonalnie możliwość podłączenia punktów ładowania dla personelu i gości do ładowania ich pojazdów elektrycznych energią elektryczną generowaną przez system PV
– korzyści dla odwiedzających oprócz powyższych, carporty solarne również chronią samochody przed złymi warunkami atmosferycznymi i utrzymują pracowników i gości chronionych podczas wysiadania z samochodu
– wizualne – Pozytywnie przekształca wygląd Twojego parkingu

Jak EVOenergia może Tobie pomóc w tym celu?

 • null

  Pracuj z nami, aby zaprojektować i dobrać indywidualne rozwiązania w dziedzinie technologii energetycznych (takich jak panele słoneczne), które sprawią wymierny i istotny wkład w Twojej firmie. Oferujemy doradztwo , projekt oraz kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych.

 • null

  Upewniamy się, że jest to dobrym rozwiązaniem pod kątem danego Inwestora i spełnieni jego oczekiwania.

 • null

  Dajemy środki, aby móc zamontować instalację takie jak: leasing, preferencyjne kredytowanie.

 • null

  Wykonujemy kompleksowe instalację i pomagamy w jej monitorowaniu online tj. sprawdzamy na bieżąco wydajność systemu. Zapewniamy bieżącą obsługę i wsparcie na każdym etapie przygody z „zieloną energią”.

Wykonanie: Esoft