Ekolandia

You Are Here: Home / Ekolandia

Nasza firma jest również partnerem pierwszej w Polsce wioski OZE – EKOLANDII.

Projekt EKOLANDIA jest pierwszym ogniwem, zmierzającym do transformacji Olandii w nowoczesne centrum edukacyjne z parkiem ekotechnologii. Innowacyjność projektu polega przede wszystkim na tym, że rozwijając działalność hotelarską będzie propagowana idea zazieleniania biznesu.

Wszystkie instalacje przyczyniają się do zredukowania negatywnego wpływu działalności hotelarskiej na środowisko oraz przynoszą również korzyści finansowe spowodowane zredukowaniem kosztów energii.
Celem jest dotarcie klienta ceniącego sobie dbałość o środowisko, a ekologiczne podejście ma stać się znakiem rozpoznawczym Olandii na rynku usług hotelarskich.

Firma EVO energia pomaga w zorganizowaniu konferencji i szkoleń dla przedsiębiorstw i samorządów. Jeśli chcesz zainteresować swoich współpracowników , mieszkańców tematem Odnawialnych Źródeł Energii Ekolandia jest doskonałym do tego miejscem.

Pozostań w kontakcie

lub zadzwoń i zapytaj:

737 450 192

Poszukujecie Państwo dobrego miejsca na firmowe spotkania i konferencje w Wielkopolsce?

Przestronne sale konferencyjne w różnych stylach obiektu wypoczynkowego Olandia oraz elastyczność naszego zespołu pomogą Państwu w realizacji nawet najtrudniejszych szkoleń i konferencji, najhuczniejszych pikników firmowych i imprez integracyjnych w Wielkopolsce.

 • 8 sal konferencyjnych
 • możliwość spotkań nawet do 400 osób
 • konferencje na 200 osób w Sali Fryzyjskiej
 • 300 metrowy namiot sferyczny
 • pikniki nawet na 10 000 osób
 • wyposażenie sal: klimatyzacja, ekrany, rzutnik, flipcharty, flamastry
 • wi-fi
 • koordynator z Działu Marketingu
 • przerwy kawowe

Ponadto na zwieńczoną szklaną kopułą niemalże graniczącą z brzegiem jeziora Salę Fryzyjską można wjechać samochodem, a nawet kombajnem. Sala ta wyposażona jest w światła na wieczorne imprezy stwarzające fantastyczny klimat.

Rozległy i zadbany park nad Jeziorem Kuchennym w połączeniu z namiotem sferycznym stwarzają nieograniczone możliwości na organizację wyjątkowej imprezy integracyjnej czy pikniku pracowniczego

OLANDIA to wyjątkowe miejsce, które przenosi swoich Gości do innej rzeczywistości. Położona w miejscowości Prusim, nad Jeziorem Kuchennym, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, na skraju Puszczy Noteckiej, kusi swym niezwykłym urokiem i zaprasza do odkrywania historii tego miejsca. Zlokalizowana w XVIII wiecznym, zrewitalizowanym folwarku dba o historyczne dziedzictwo ale nie brak jej również nowoczesnego podejścia w zakresie obsługi czy rozwiązań ekologicznych. Obcowanie z natura jest tutaj niewymuszoną przyjemnością, a liczne atrakcje pozwalają na aktywne spędzanie czasu.

Oprócz 60 komfortowych pokoi na naszych gości czeka restauracja, w której serwujemy dania kuchni tradycyjnej, które są przygotowywane i serwowane zgodnie z zasadami idei Slow Food. Miłośników wina zapraszamy do klimatycznej Winiarni. Naturalny relaks gwarantuje również Zdrowotnia – SPA, oferująca liczne masaże i zabiegi kosmetyczne.

Olandia to idealne miejsce zarówno na pobyt wypoczynkowy, imprezę firmową czy konferencję. Do każdego wydarzenia podchodzimy z najwyższą starannością.
Malowniczy Park z dostępem do jeziora stwarza nieograniczone możliwości do rozwoju wszelkich form artystycznych oraz rekreacyjnych, a także biesiad i pikników. Boisko, kort tenisowy, łódki, rowery, plac zabaw czy mini zoo dla dzieci – to tylko niektóre atrakcje, których można tu doświadczyć. Niezwykle interesujący na terenie folwarku jest również 160 letni wiatrak typu HOLENDER. Olenderska Kraina znajduje się zaledwie 70 km od Poznania oraz 120 km od granicy polsko – niemieckiej.

Jak EVOenergia może Tobie pomóc w tym celu?

 • null

  Pracuj z nami, aby zaprojektować i dobrać indywidualne rozwiązania w dziedzinie technologii energetycznych (takich jak panele słoneczne), które sprawią wymierny i istotny wkład w Twojej firmie. Oferujemy doradztwo , projekt oraz kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych.

 • null

  Upewniamy się, że jest to dobrym rozwiązaniem pod kątem danego Inwestora i spełnieni jego oczekiwania.

 • null

  Dajemy środki, aby móc zamontować instalację takie jak: leasing, preferencyjne kredytowanie.

 • null

  Dajemy środki, aby móc zamontować instalację takie jak: leasing, preferencyjne kredytowanie.

Wykonanie: Esoft