Hotelarstwo i rozrywka

You Are Here: Home / Hotelarstwo i rozrywka

Energia jest jednym z największych kosztów dla wielu lokalizacji hotelarskich i rekreacyjnych przedsiębiorstw, możemy pomóc Ci zrobić ogromne oszczędności na rachunkach za energię dzięki technologii energetycznych.

Sale gimnastyczne, hotele, kluby sportowe i ośrodki rekreacyjne są świetnymi kandydatami do montażu baterii słonecznych, gdyż wymagają one ogromne ilości energii elektrycznej do zasilania oświetlenia, klimatyzacji, basenów i stołówek. Oszczędzając pieniądze poprzez leasing instalacji fotowoltaicznej.

Twoi klienci i kontrahenci na pewno docenią fakt iż jesteś proekologiczny i będą o tym wspominać swoim znajomym. Pochwal się instalacją fotowoltaiczną na Twoim dachu a uzyskasz na pewno dzięki niej kolejne benefity i darmową reklamę.

Pozostań w kontakcie

lub zadzwoń i zapytaj:

737 450 192

Jak EVOenergia może Tobie pomóc w tym celu?

 • null

  Pracuj z nami, aby zaprojektować i dobrać indywidualne rozwiązania w dziedzinie technologii energetycznych (takich jak panele słoneczne), które sprawią wymierny i istotny wkład w Twojej firmie. Oferujemy doradztwo , projekt oraz kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych.

 • null

  Upewniamy się, że jest to dobrym rozwiązaniem pod kątem danego Inwestora i spełnieni jego oczekiwania.

 • null

  Dajemy środki, aby móc zamontować instalację takie jak: leasing, preferencyjne kredytowanie.

 • null

  Dajemy środki, aby móc zamontować instalację takie jak: leasing, preferencyjne kredytowanie.

Wykonanie: Esoft