Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

EVO energia

Fotowoltaika

Najlepsza Inwestycja

OFERTA

INSTALACJEFOTOWOLTAICZNE

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, chronić środowisko i zapewnić przyszłej generacji energie. Jesteśmy ekspertami w instalacji dachowych paneli słonecznych w Polsce, począwszy od małych i średnich przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, budynków użyteczności publicznej czy też domów jednorodzinnych. Nasze podejście do elektrowni fotowoltaicznych oferuje wiodącą w branży doradztwo i rozwiązań z finansowania instalacji paneli słonecznych.

Zajmujemy się projektowaniem systemu i wyznaczamy dla Ciebie własnego menedżera wyznaczonego projektu, tak aby zapewnić skuteczną instalację i jej przekazanie.

NASZE USŁUGINIE KOŃCZĄ SIĘ PO INSTALACJI

Oferujemy kompleksowe działania i serwisu do monitorowania paneli słonecznych (w czasie rzeczywistym) oraz reagowanie na wszelkie usterki w całym okresie eksploatacji systemu. Bazujemy na produktach czołowych producentów w Europie oferując tym samym bezpieczną oraz spokojną realizację każdego projektu.

JAK DZIAŁASYSTEM PV

Instalacje fotowoltaiczne dzielimy na dwa podstawowe typy. Pierwszy tzw. OFF-GRID, gdzie system nie jest połączony z siecią zewnętrzną i sam gromadzi energię w akumulatorach oraz on-grid, gdzie nadwyżka/niedobór energii są bilansowane poprzez połączenie z zewnętrzną siecią elektryczną.

Systemy fotowoltaiczne ON-GRID (podłączone do sieci). Jest to najczęściej spotykany system z racji prostoty wykonania. W jego skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz licznik energii.

Wyprodukowana przez panele fotowoltaiczne energia, w pierwszej kolejności jest wykorzystywana przez użytkowników systemu i oddawane są tylko nadwyżki do sieci miejscowego Zakładu Energetycznego. Kiedy produkcja energii jest zbyt mała, system automatycznie dobiera brakującą ilość z sieci elektroenergetycznej.