Instalacje fotowoltaiczne

You Are Here: Home / Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, chronić środowisko i zapewnić przyszłej generacji energii dla Twojej firmy, jesteśmy ekspertami w instalacji dachowych paneli słonecznych w Polsce, począwszy od małych i średnich przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, budynków użyteczności publicznej czy też domów jednorodzinnych.

Nasze podejście do elektrowni fotowoltaicznych oferuje wiodącą w branży doradztwo i rozwiązań z finansowania instalacji paneli słonecznych. Zajmujemy się projektowaniem systemu i wyznaczamy dla Ciebie własnego menedżera wyznaczonego projektu, tak aby zapewnić skuteczną instalację i jej przekazanie.

Nasze usługi nie kończą się po instalacji; oferujemy kompleksowe działania i serwisu do monitorowania paneli słonecznych (w czasie rzeczywistym) oraz reagowanie na wszelkie usterki w całym okresie eksploatacji systemu.

Bazujemy na produktach czołowych producentów w Europie oferując tym samym bezpieczną oraz spokojną realizację każdego projektu.

Pozostań w kontakcie

lub zadzwoń i zapytaj:

737 450 192

Jak działa system PV

Instalacje fotowoltaiczne dzielimy na dwa podstawowe typy. Pierwszy tzw. off-grid, gdzie system nie jest połączony z siecią zewnętrzną i sam gromadzi energię w akumulatorach oraz on-grid, gdzie nadwyżka/niedobór energii są bilansowane poprzez połączenie z zewnętrzną siecią elektryczną.

Systemy fotowoltaiczne ON-GRID (podłączone do sieci). Jest to najczęściej spotykany system z racji prostoty wykonania. W jego skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz licznik energii.

Wyprodukowana przez panele fotowoltaiczne energia, w pierwszej kolejności jest wykorzystywana przez użytkowników systemu i oddawane są tylko nadwyżki do sieci miejscowego Zakładu Energetycznego. Kiedy produkcja energii jest zbyt mała system automatycznie dobiera brakującą ilość z sieci elektroenergetycznej.

System zawiera:

 • panele PV umieszczone na dachu, które przetwarzają światło słoneczne w prąd elektryczny bez emisji hałasu czy szkodliwych substancji,

 • inwertery, które zmieniają prąd stały, wytworzony przez panele, na prąd zmienny,

 • dwudrożny licznik energii, który pozwala rozróżnić, czy odbierany prąd pochodzi z instalacji PV czy z sieci elektroenergetycznej.

Jak EVOenergia może Tobie pomóc w tym celu?

 • null

  Pracuj z nami, aby zaprojektować i dobrać indywidualne rozwiązania w dziedzinie technologii energetycznych (takich jak panele słoneczne), które sprawią wymierny i istotny wkład w Twojej firmie. Oferujemy doradztwo , projekt oraz kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych.

 • null

  Upewniamy się, że jest to dobrym rozwiązaniem pod kątem danego Inwestora i spełnieni jego oczekiwania.

 • null

  Dajemy środki, aby móc zamontować instalację takie jak: leasing, preferencyjne kredytowanie.

 • null

  Dajemy środki, aby móc zamontować instalację takie jak: leasing, preferencyjne kredytowanie.

Wykonanie: Esoft