Dzięki doświadczeniu nie boimy się nowych wyzwań

Kompleksowa obsługa inwestycji instalacji fotowoltaicznych

Nasza firma

Nasza firma oferuję kompleksową obsługę inwestycji instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy wykonawcą w bardzo zróżnicowanych obiektach. Bogate doświadczenie oraz brak obaw przed podejmowaniem nowych wyzwań to nasze atuty. Dzięki temu jesteśmy doskonałymi partnerami biznesowymi dla każdego Inwestora. Pracujemy na renomowanym sprzęcie i używamy materiałów liderów w branży podczas wykonywania naszych prac. Nasza domena to jakość i profesjonalizm na każdym etapie współpracy!

Jesteśmy oficjalnym partnerem producenta paneli fotowoltaicznych marki Freevolt. Oferowane przez nas panele fotowoltaiczne Freevolt  spełniają najwyższe normy jakościowe. III generacja paneli fotowoltaicznych pozwala na maksymalny uzysk energetyczny w każdym budynku. Stawiamy na kompleksową obsługę każdego klienta od momentu doboru elektrowni słonecznej poprzez montaż oraz późniejszy serwis i obsługę.

Więcej o nas

 • null

  EKOLANDIA

  Nasza firma jest również partnerem pierwszej w Polsce wioski OZE – EKOLANDII.

  Projekt EKOLANDIA jest pierwszym ogniwem, zmierzającym do transformacji Olandii w nowoczesne centrum edukacyjne z parkiem ekotechnologii. Innowacyjność projektu polega przede wszystkim na tym, że rozwijając działalność hotelarską będzie propagowana idea zazieleniania biznesu.

  Wszystkie instalacje przyczyniają się do zredukowania negatywnego wpływu działalności hotelarskiej na środowisko oraz przynoszą również korzyści finansowe spowodowane zredukowaniem kosztów energii.
  Celem jest dotarcie klienta ceniącego sobie dbałość o środowisko, a ekologiczne podejście ma stać się znakiem rozpoznawczym Olandii na rynku usług hotelarskich.

  Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem http://ekolandia.biz/pl

 • null

  KARIERA

  Jeśli jesteś ambitny i szukasz nowych doświadczeń dołącz do naszego zespołu. Nasza firma ciągle się rozwija i cały czas szukamy ciekawych osobowości. Prześlij nam swoje CV a my je rozpatrzymy.

 • null

  WSPÓŁPRACA

  Jeśli szukasz idealnego partnera biznesowego dobrze trafiłeś. Masz firmę nie związana z instalacjami fotowoltaicznymi a Twoi klienci mają potencjał i zadają pytania. Możesz działać z nami, wspólnie i proponować również dodatkową opcję z OZE – wyróżnij się spośród Twojej konkurencji i wyjdź naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. My dołożymy wszelkich starań aby Twój klient polecał następnym Twoje usługi.

  Współpracujemy z różnymi branżami , projektantami , generalnymi wykonawcami, developerami.

 • null

  DRZEWO ZA INSTALACJĘ PV

  Jak każdy z nas wie jedną z najważniejszych funkcji drzew jest neutralizacja wytwarzanych przez człowieka zanieczyszczeń atmosferycznych. Liście drzew działają jak swoiste filtry, wchłaniając w procesie wymiany gazowej powietrze wraz z unoszącymi się pyłami i związkami chemicznymi, bądź adsorbując je na powierzchni liści. Rośliny te działają z zaskakującą skutecznością, ograniczając zapylenie w mieście nawet o 75%!!

  Firma EVOenergia dokłada wszelkich starań aby zachować nasze środowisko dla przyszłych pokoleń w stanie jak najmniejszego zanieczyszczenia. Dlatego do każdej zamontowanej elektrowni słonecznej dostarczamy młode drzewko do posadzenia na Twojej posesji domu czy firmy. Każde drzewko symbolizuję naszą instalację fotowoltaiczną i rośnie ono wraz ze wzrostem naszych oszczędności wygenerowanych przez elektrownię słoneczną.

Jak EVOenergia może Tobie pomóc w tym celu?

 • null

  Pracuj z nami, aby zaprojektować i dobrać indywidualne rozwiązania w dziedzinie technologii energetycznych (takich jak panele słoneczne), które sprawią wymierny i istotny wkład w Twojej firmie. Oferujemy doradztwo , projekt oraz kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych.

 • null

  Upewniamy się, że jest to dobrym rozwiązaniem pod kątem danego Inwestora i spełnieni jego oczekiwania.

 • null

  Dajemy środki, aby móc zamontować instalację takie jak: leasing, preferencyjne kredytowanie.

 • null

  Dajemy środki, aby móc zamontować instalację takie jak: leasing, preferencyjne kredytowanie.

Wykonanie: Esoft