Rolnictwo

You Are Here: Home / Rolnictwo

Z uwagi na wysokie koszty energii elektrycznej, które w dalszym ciągu będą wzrastać z roku na rok, wiele gospodarstw są pod dużą presją, aby utrzymać rentowność. Dzięki atrakcyjnej umowy na leasing, możemy zaoferować twojemu Gospodarstwu słoneczny systemu fotowoltaiczny. Pozwoli na oszczędność połowy kosztów energii dzisiaj i na dłuższą metę oszczędności przekraczające X krotność Twojej instalacji.
Mamy zainstalowane systemy PV słonecznych w gospodarstwach rolnych na terenie całego kraju, a jak powyżej sugeruje, mamy propozycję atrakcyjnego leasingu, który nie wymaga inwestycji ze strony klienta i zazwyczaj zmniejsza Twoje rachunki za prąd o około 50%.

Pozostań w kontakcie

lub zadzwoń i zapytaj:

737 450 192

Jeśli prowadzisz farmę drobiu lub farmę mleczną, jest prawdopodobne, że energia jest jednym z twoich największych kosztów prowadzenia gospodarstwa. Podobnie, gospodarstwa, które wymagają specjalistycznego sprzętu, aby działać takie jak np. suszarnie warzyw i owoców, zboża czy też chłodnie będą miały również te same problemy tych samych kosztów – wzrost coroczny kosztów zakupu energii przez przedsiębiorstwa energetyczne – grożąc utratę lub zmniejszeniem Twojej marży.

Z wielu gospodarstw nie mających dostępnych funduszy do inwestowania w instalację fotowoltaiczną, będzie mogła skorzystać z prawie bezpłatnego systemu PV, jakim jest leasing. Oszczędności z nie zakupionej energii pokryją spokojnie fakturę za leasing.
Twój system fotowoltaiczny zwiększy również Twoje przychody i da Twojemu Gospodarstwu lepszą pozycję przy dostawie do klientów detalicznych, którzy na pewno docenią Twoją bardziej ekologiczną produkcję.

Jak EVOenergia może Tobie pomóc w tym celu?

 • null

  Dajemy środki, aby móc zamontować instalację takie jak: leasing, preferencyjne kredytowanie.

 • null

  Dajemy środki, aby móc zamontować instalację takie jak: leasing, preferencyjne kredytowanie.

 • null

  Pracuj z nami, aby zaprojektować i dobrać indywidualne rozwiązania w dziedzinie technologii energetycznych (takich jak panele słoneczne), które sprawią wymierny i istotny wkład w Twojej firmie. Oferujemy doradztwo , projekt oraz kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych.

 • null

  Upewniamy się, że jest to dobrym rozwiązaniem pod kątem danego Inwestora i spełnieni jego oczekiwania.

Wykonanie: Esoft