Sektor publiczny

You Are Here: Home / Sektor publiczny

Jeśli szukasz partnera przy pracy przetargowej, mamy bogate doświadczenie w sektorze publicznym, aby pomóc wdrożyć środki oszczędności kosztów energii i spełnić cele w zakresie redukcji emisji dwutlenku węgla dzięki montażu instalacji fotowoltaicznej.

Pracowaliśmy z władzami lokalnymi w całej Polsce aby zapewnić pełną obsługę w oparciu o doradztwo w zakresie baterii słonecznych. Sektor publiczny ma szeroki zakres szans, które daje nam szansę wykazania się wiedzą techniczną i wdrożyć nowoczesne projekty. Jesteśmy również doskonałym partnerem w celu odblokowania możliwości finansowania instalacji przez dobre relację z naszymi partnerami finansowymi.

Jak EVOenergia może Tobie pomóc w tym celu?

 • null

  Pracuj z nami, aby zaprojektować i dobrać indywidualne rozwiązania w dziedzinie technologii energetycznych (takich jak panele słoneczne), które sprawią wymierny i istotny wkład w Twojej firmie. Oferujemy doradztwo , projekt oraz kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych.

 • null

  Upewniamy się, że jest to dobrym rozwiązaniem pod kątem danego Inwestora i spełnieni jego oczekiwania.

 • null

  Dajemy środki, aby móc zamontować instalację takie jak: leasing, preferencyjne kredytowanie.

 • null

  Wykonujemy kompleksowe instalację i pomagamy w jej monitorowaniu online tj. sprawdzamy na bieżąco wydajność systemu. Zapewniamy bieżącą obsługę i wsparcie na każdym etapie przygody z „zieloną energią”.

Wykonanie: Esoft