Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

EVO energia

Fotowoltaika

Najlepsza Inwestycja

OFERTA

STACJEŁADOWANIA

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych zapewniają firmom środki do zasilania własnej floty pojazdów elektrycznych. Poza dostarczaniem cennych praktyk do rosnącej ilości prywatnych właścicieli pojazdów elektrycznych dla personelu, odwiedzających i klientów.

Zanieczyszczenie powietrza w Polsce jest obecnie w alarmującym stopniu, co wynika głównie z ogromnej liczby pojazdów na rynku benzynowym. Ten poziom zanieczyszczeń jest odpowiedzialny za skrócenie życia ponad 40 000 osób rocznie.

KORZYŚCI Z INSTALACJISTACJI ŁADOWANIA POJAZDÓW

Użytkownicy samochodów elektrycznych – personel, odwiedzający i pojazdy służbowe
Zapewnienie cennego udogodnienia dla personelu i turystów, którzy posiadają pojazdy elektryczne. Dzięki zamontowanej stacji ładowania Twoja firma zyskuję rozgłos.

Zwiększ swój marketing
Posiadanie urządzeń do ładowania pojazdów elektrycznych i zachęcanie do ich posiadania będzie miało pozytywny wpływ na Twoją Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Ilość energii wykorzystywanej do ładowania pojazdów elektrycznych może być również regularnie prezentowana jako wymierna korzyść w postaci redukcji emisji. Dając przykład wśród Twoich pracowników , gości i klientów biznesowych znacznie zwiększasz swoją pozycję na rynku.