Stacje ładowania

You Are Here: Home / Stacje ładowania

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych zapewniają firmom środki do zasilania własnej floty pojazdów elektrycznych. Poza dostarczaniem cennych praktyk do rosnącej ilości prywatnych właścicieli pojazdów elektrycznych dla personelu, odwiedzających i klientów.

Zanieczyszczenie powietrza w Polsce jest obecnie w alarmującym stopniu, co wynika głównie z ogromnej liczby pojazdów na rynku benzynowym. Ten poziom zanieczyszczeń jest odpowiedzialny za skrócenie życia ponad 40 000 osób rocznie.
Na szczęście własność pojazdów elektrycznych – zarówno prywatnych, jak i komercyjnych – wzrasta z roku na rok, jednak wiele firm nie dostarcza jeszcze punktów ładowania.
Jeśli Twoja firma nie posiada jeszcze pojazdów elektrycznych lub nie ma personelu / klientów / użytkowników, którzy potrzebują takich urządzeń, nieuniknione będzie, że ten scenariusz wkrótce się zmieni. Biorąc pod uwagę rosnącą liczbę samochodów elektrycznych i zewnętrznych nacisków na bardziej ekologiczne przedsiębiorstwo i transport.

Korzyści z instalacji stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Użytkownicy samochodów elektrycznych – personel, odwiedzający i pojazdy służbowe
Zapewnienie cennego udogodnienia dla personelu i turystów, którzy posiadają pojazdy elektryczne. Dzięki zamontowanej stacji ładowania Twoja firma zyskuję rozgłos.
Zwiększ swój marketing
Posiadanie urządzeń do ładowania pojazdów elektrycznych i zachęcanie do ich posiadania będzie miało pozytywny wpływ na Twoją Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Ilość energii wykorzystywanej do ładowania pojazdów elektrycznych może być również regularnie prezentowana jako wymierna korzyść w postaci redukcji emisji. Dając przykład wśród Twoich pracowników , gości i klientów biznesowych znacznie zwiększasz swoją pozycję na rynku.

Pozostań w kontakcie

lub zadzwoń i zapytaj:

737 450 192

Jak EVOenergia może Tobie pomóc w tym celu?

 • null

  Pracuj z nami, aby zaprojektować i dobrać indywidualne rozwiązania w dziedzinie technologii energetycznych (takich jak panele słoneczne), które sprawią wymierny i istotny wkład w Twojej firmie. Oferujemy doradztwo , projekt oraz kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych.

 • null

  Upewniamy się, że jest to dobrym rozwiązaniem pod kątem danego Inwestora i spełnieni jego oczekiwania.

 • null

  Dajemy środki, aby móc zamontować instalację takie jak: leasing, preferencyjne kredytowanie.

 • null

  Wykonujemy kompleksowe instalację i pomagamy w jej monitorowaniu online tj. sprawdzamy na bieżąco wydajność systemu. Zapewniamy bieżącą obsługę i wsparcie na każdym etapie przygody z „zieloną energią”.

Wykonanie: Esoft